Pes 2013 Türkçe Spiker İndir | Pes 2013.com

Pes 2013 Türkçe Spiker İndir

Pes 2013 Türkçe Spiker İndir

Pes 2013 Türkçe Spiker İndir sayfamızda sizlere son olarak Türkçe Spiker’ un çıkarmış olduğu Türkçe oyuncu isimlerin yer aldığı Türkçe spiker versiyon 5 i tanıtmak istiyorum.Oyunun tüm sürümlerinde çalışır bir çalışma yapılmış ve oldukça başarılı iş çıkarılmış.Pes 2013 oyunu için  çıkarılan yama da kendi Türk isimlerinizi de kullanmanız oyuna ayrı bir heyecan katmış durumda.200 üzerinde oyuncu isimleri çalışmaları yapılmış.

pes-2013-turkce-spiker-indir

pes-2013-turkce-spiker-indir

Oluşturacağınız Efsane Ol seçeneği ile oyunda kendi isimlerinizi artık rahatlıkla duyabilecek olmanı en büyük sağlanan avantajlardan birisidir.Oyunun yamasında karşılaşacağınız sorunları alt kısımda yorum atmaktan çekinmeyiniz.

Pes 2013 için hazırlanmış olan Türkçe Spiker yaması play station sürümlerinde malesef çalışmayacaktır.Pes 2013 pc için hazırlanmış olup bilgisayarınızdaki tüm yamalar ile uyumlu bir şekilde çalışacaktır.

Pes 2013 PC içeriği için hazırlanmış bir çalışmadır. Tüm sürümlerde kusursuz bir şekilde çalışıyor.Ek olarak yeni oyuncu replikleri ile bizlere ayrı bir heyecan katan bir çalışma olması da bizleri ayrı bir mutlu ediyor.En güzel noktalardan biride kurulumu. Oldukça basit setup kurulumu ile oyununuzun yüklü olduğu klasöre otomatik kurulum gerçekleştirmesidir.Bu sayede hiç bir uğraş olmadan patch rahatlıkla kurabilirsiniz.

Ek olarak oyun için yakında çıkaracağımız Pes2013 Global Patch bu paket ile uyumlu bir şekilde çalışacaktır.Bu çalışmamız sonlandığında sizleri bu pes 2013 yama kategorisinden bilgilendireceğiz.

Yama Linki:Tıkla İndir

  • Nurettin

    Ben yamayı otomatik kurduğumda olmuyor manuel kurulum yaptığımda Türkçe Spikerin Program Files dosyasını kuruyorum spiker oluyor ama fazladan isim seslendirmeleri dosyasını Program data içerisindeki konami klasörüne atın diyor yardım edermisiniz benim program data içerisinde tüm gizli klasörler var ama konami yok

    • admin

      gizli klasörleri aç hocam