Pes 2013 Uzaktan Gol Atma Tekniği | Pes 2013 Patch

Pes 2013 Uzaktan Gol Atma Tekniği

Pes 2013 Uzaktan Gol Atma Tekniği

Pes 2013 Uzaktan Gol Atma Tekniği bugünkü dersimiz. Bu tekniği öğrendikten sonra Pes 13 çok gol atma sayınızda artışlar olacaktır.Rakipleriniz sürekli kullandığı ve sizden sakladığı uzaktan gol atma tekniğini kısa bir dersle sizlere aktarıyoruz.

Kural 1 – Futbolcunu Tanı

Kullandığın oyuncuların özelliklerini iyi bil. Bu tekniği ne kadar öğrenirsen öğren şut yeteneği 62 olan bir futbolcu ile bu golü atman biraz şans eseri olacaktır.Öncelikli amacımız futbolcunu tanımalısın.Şut gücü ve Şut Tekniği özelliklerini bilmelisin en önemli nokta ise şut vuruşunu gerçekleştireceğiniz oyuncunun hangi ayakla vuruş yaptığıdır.Sağ kanattan şut çekecekseniz sol ayaklı.Sol kanattan şut çekecekseniz sağ ayaklı oyuncu tercih ediniz.

Kural 2 – Plase Nedir?

Plase tuşu hızlı koşma tuşunuzun hemen altında bulunan R2 tuşudur.Bu tuş sizin ayak içi vuruşlar yapmanızı sağlayacak tuşdur. Tüm Futbol serilerinde iyi oyuncuların belirgin özelliği bu tuşu kullanma sıklığıdır.Peki nasıl kullanılır ?

Şut anında hızlı koşmadan parmağınızı çekip hemen altındaki plase tuşuna basılı tutuyorken şut (kare) tuşuna basmaktır.Bu şekilde plase vuruşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.Antrenman menüsünden sık sık tekrarlardan sonra kapacaksınızdır.

Kural 3 – Nerede Durduğunuzu bilin

Aşağıdaki haritada iki tane kırmızı yuvarlak nokta göreceksiniz.Bu noktalardan vuruş yapmaya özen gösterin.Bu noktalar öylesine rastgele çizilmiş noktalar değil tam altı pas çizgisine göre çizilmiştir.Bu noktadan yukarıda öğrendiğiniz plase vuruşu gerçekleştirin.Şutu olduğu kadar fazla doldurmaya özen gösterin .Korkmayın Sabri Sarıoğlu gibi dağlara taşlara gitmeyecektir.

Bir diğer çizgi sarı çizgi buda vuruşların %78 ‘nin gol olduğu sınır çizgisidir.Bu çizgi üzerinden yapacağınız vuruşlar yüksek oranda gol olacaktır.