Pes2013.Com ile Portikal.Net Ortaklığı Başladı | Pes 2013 Patch

Pes2013.Com ile Portikal.Net Ortaklığı Başladı

Pes2013.Com ile Portikal.Net Ortaklığı Başladı

Pes2013.com ve Portikal.Net, ortaklığa vardı. Ne kadar Pes2013, o kadar yama!

Portikal.Net, oyunu canlı tutmak için oyuna düzenli olarak güncellemeler ve yenilikler getirmeye çalışıyor. Özellikle Türkiye içerisinde yer alan websitelerinde oyun zevkini arttıran patchların bulunması nedeniyle Pes2013.com, Portikal.Net ile ortaklığa başladı.

Pes2013.Com’un yapım aşamasında bulunan çalışması ; Pes2013 Global Patch , yapılan anlaşma sonucu Portikal.Net adresinden yayınlanma kararı alındı.Türk kullanıcıları sevindirecek olan patch’ın %60 tamamlandı. Yaklaşık 3 GB lık bir güncelleme olacak .Bu patch ile bir çağ kapatıp yeni bir PES2013.com çağı açacağız.

İçerik olarak şuan net bir bilgi olmadığı fakat Türk kullanıcılarını sevindirecek bir çalışma.İçerik netleştikten sonra sizlere pes2013.com adresinden ve portikal.net adresinden aktarılacaktır.Pes2013 Global tamamlanma aşamasına geldiği zaman yayınlanacak ve her kullanıcı oynayabilecek.Patch lisanslı ve lisansız tüm yamalarda çalışır olacak.Fakat PES2013.com olarak oyunun orijinalini almanız konusunda tavsiyede bulunuyoruz.

Pes2013Global Tarihi Net olmazken önümüzdeki Mart ayı içerisinde yayınlanacak.

Kaynak: portikal.net

  • MaxFable

    Portikal.net takipçisiyim ve bu ortaklığın iyi şeyler doğuracağını düşünüyorum.
    Umarım her şey iyi gider, iyi çalışmalar dilerim.